Etkinlikler /

31-08-2019 - 02/09/2019 TARİHLİ BİREBİR LİSTESİ

                             02/09/2019 BİREBİR PROGRAMI

 

 

 

SUDENAZ DEMİR --------    10:00-10:20              TÜRKÇE (ÖZLEM HOCA)

                                           10:30-10:50              MATEMATİK ( GÜLSEVİL HOCA)

                                           11:00-11:20

                                           11:30-11:50               FEN BİLİMLERİ ( ONUR HOCA)

                                           12:00-12:20

                                           12:30-12:50

                                           14:00-14:20

                                           14:30-14:50

                                           15:00-15:20

                                           15:30-15:50

                                           16:00-16:20

                                           16:30-16:50

 

PELİN AKTAŞ -----------        10:00-10:20              İNGİLİZCE   (EMİN HOCA)

                                           10:30-10:50              MATEMATİK ( EMRAH HOCA)

                                           11:00-11:20              TÜRKÇE (ELİF HOCA)

                                           11:30-11:50             

                                           12:00-12:20

                                           12:30-12:50

                                           14:00-14:20

                                           14:30-14:50

                                           15:00-15:20

                                           15:30-15:50

                                           16:00-16:20

                                           16:30-16:50

 

YAĞMUR KARADENİZ  --   10:00-10:20             

                                           10:30-10:50             

                                           11:00-11:20

                                           11:30-11:50              

                                           12:00-12:20               MATEMATİK ( GÜLSEVİL HOCA)       

                                           12:30-12:50               FEN BİLİMLERİ ( ONUR HOCA)  

                                           14:00-14:20               İNGİLİZCE   (EMİN HOCA)

                                           14:30-14:50

                                           15:00-15:20

                                           15:30-15:50

                                           16:00-16:20

                                           16:30-16:50

 

 

 

 

ECE TÜRKOĞLU ------        10:00-10:20              MATEMATİK ( EMRAH HOCA)

                                           10:30-10:50             İNGİLİZCE   (EMİN HOCA)

                                           11:00-11:20             TÜRKÇE (ÖZLEM HOCA)

                                           11:30-11:50              

                                           12:00-12:20                      

                                           12:30-12:50               

                                           14:00-14:20              

                                           14:30-14:50

                                           15:00-15:20

                                           15:30-15:50

                                           16:00-16:20

                                           16:30-16:50

 

 

BERRAK   SOYLU  ----------  10:00-10:20              MATEMATİK ( GÜLSEVİL HOCA)

                                           10:30-10:50             TÜRKÇE  (ELİF HOCA)

                                           11:00-11:20             İNGİLİZCE (EMİN HOCA)

                                           11:30-11:50              

                                           12:00-12:20                      

                                           12:30-12:50              

                                           14:00-14:20              

                                           14:30-14:50

                                           15:00-15:20

                                           15:30-15:50

                                           16:00-16:20

                                           16:30-16:50

 

 

YİĞİT ÖZTÜRK -----            10:00-10:20             

                                           10:30-10:50               FEN BİLİMLERİ ( ONUR HOCA)

                                           11:00-11:20            

                                           11:30-11:50               TÜRKÇE (ÖZLEM HOCA)

                                           12:00-12:20               İNGİLİZCE ( EMİN HOCA)      

                                           12:30-12:50              

                                           14:00-14:20              

                                           14:30-14:50

                                           15:00-15:20

                                           15:30-15:50

                                           16:00-16:20

                                           16:30-16:50

 

 

 

 

 

 

 

ELANUR HIZAL -------         10:00-10:20              FEN BİLİMLERİ ( ONUR HOCA)

                                           10:30-10:50              TÜRKÇE (ÖZLEM HOCA)

                                           11:00-11:20              MATEMATİK ( EMRAH HOCA)

                                           11:30-11:50               İNGİLİZCE ( EMİN HOCA)

                                           12:00-12:20                     

                                           12:30-12:50              

                                           14:00-14:20               

                                           14:30-14:50

                                           15:00-15:20

                                           15:30-15:50

                                           16:00-16:20

                                           16:30-16:50

 

AYSİMA KIZILTAŞ--------      10:00-10:20             

                                           10:30-10:50             

                                           11:00-11:20              FEN BİLİMLERİ ( ONUR HOCA)

                                           11:30-11:50               MATEMATİK ( EMRAH HOCA)

                                           12:00-12:20               TÜRKÇE (ÖZLEM HOCA)    

                                           12:30-12:50              

                                           14:00-14:20              

                                           14:30-14:50

                                           15:00-15:20

                                           15:30-15:50

                                           16:00-16:20

                                           16:30-16:50

 

 

MUSTAFA YILMAZ -------     10:00-10:20             

                                           10:30-10:50             

                                           11:00-11:20               MATEMATİK ( GÜLSEVİL  HOCA)

                                           11:30-11:50               TÜRKÇE (ELİF  HOCA)

                                           12:00-12:20                FEN BİLİMLERİ ( ONUR HOCA)   

                                           12:30-12:50                İNGİLİZCE ( EMİN HOCA)

                                           14:00-14:20              

                                           14:30-14:50

                                           15:00-15:20

                                           15:30-15:50

                                           16:00-16:20

                                           16:30-16:50

 

 

 

 

 

 

 

 

İLAYDA     ----------              10:00-10:20             

                                           10:30-10:50             

                                           11:00-11:20              

                                           11:30-11:50              

                                           12:00-12:20           KİMYA (CEREN HOCA)         

                                           12:30-12:50           TÜRKÇE (ELİF  HOCA)

                                           14:00-14:20           MATEMATİK ( EŞREF HOCA)

                                          14:30-14:50            TARİH ( DİNÇER HOCA)

                                           15:00-15:20           COĞRAFYA ( ÇAĞLAR HOCA)

                                           15:30-15:50

                                           16:00-16:20           GEOMETRİ  ( EŞREF HOCA)

                                           16:30-16:50            FİZİK ( ZEYNEP HOCA)

 

 

HİMMET DEMİR ------      10:00-10:20             TÜRKÇE (ELİF  HOCA)

                                           10:30-10:50             

                                           11:00-11:20            COĞRAFYA ( ÇAĞLAR HOCA)

                                           11:30-11:50             KİMYA (CEREN HOCA)

                                           12:00-12:20                  

                                           12:30-12:50           MATEMATİK ( GÜLSEVİL  HOCA)

                                           14:00-14:20           BİYOLOJİ ( PERİHAN HOCA)

                                          14:30-14:50            FİZİK ( ZEYNEP HOCA)

                                           15:00-15:20          

                                           15:30-15:50

                                           16:00-16:20          

                                           16:30-16:50           

 

 

 

 

 

IRMAK KOCAMIŞ  -------    10:00-10:20            

                                           10:30-10:50             

                                           11:00-11:20           

                                           11:30-11:50             

                                           12:00-12:20           COĞRAFYA ( ÇAĞLAR HOCA)   

                                           12:30-12:50           TÜRKÇE (ÖZLEM  HOCA)

                                           14:00-14:20           TARİH (DİNÇER HOCA)

                                          14:30-14:50            

                                           15:00-15:20           KİMYA (CEREN HOCA)

                                           15:30-15:50           BİYOLOJİ ( PERİHAN HOCA)

                                           16:00-16:20           FİZİK ( ZEYNEP HOCA)

                                           16:30-16:50           

 

 

 

 

FATMA      --------               10:00-10:20            

                                           10:30-10:50             

                                           11:00-11:20           

                                           11:30-11:50             

                                           12:00-12:20          

                                           12:30-12:50         COĞRAFYA (ÇAĞLAR HOCA)       

                                           14:00-14:20          

                                          14:30-14:50           MATEMATİK (GÜLSEVİL HOCA)

                                           15:00-15:20          TÜRKÇE ( ELİF HOCA)

                                           15:30-15:50          TARİH (DİNÇER HOCA)

                                           16:00-16:20          

                                           16:30-16:50           

 

 

 

 

 

NAZLICAN EROL     ------    10:00-10:20            

                                           10:30-10:50             

                                           11:00-11:20           

                                           11:30-11:50             

                                           12:00-12:20          

                                           12:30-12:50            

                                           14:00-14:20            EDEBİYAT ( ELİF HOCA)  

                                          14:30-14:50             TÜRKÇE ( ÖZLEM HOCA)

                                           15:00-15:20            MATEMATİK 2 ( EŞREF HOCA)

                                           15:30-15:50             REHBERLİK

                                           16:00-16:20          

                                           16:30-16:50       

 

 

 

BARAN --------                    10:00-10:20            

                                           10:30-10:50             

                                           11:00-11:20           

                                           11:30-11:50             

                                           12:00-12:20          

                                           12:30-12:50            

                                           14:00-14:20          TÜRKÇE ( ÖZLEM HOCA)

                                          14:30-14:50           REHBERLİK   

                                           15:00-15:20            TARİH (DİNÇER HOCA)

                                           15:30-15:50           COĞRAFYA (ÇAĞLAR HOCA)

                                           16:00-16:20            MATEMATİK ( GÜLSEVİL HOCA)

                                           16:30-16:50  

 

 

 

BEYZA EKER   --------          10:00-10:20                 

                                           10:30-10:50             

                                           11:00-11:20           

                                           11:30-11:50             

                                           12:00-12:20          

                                           12:30-12:50         KİMYA ( CEREN HOCA)    

                                           14:00-14:20         COĞRAFYA ( ÇAĞLAR HOCA)

                                          14:30-14:50            

                                           15:00-15:20         MATEMATİK (GÜLSEVİL HOCA )

                                           15:30-15:50         TÜRKÇE (ELİF HOCA)

                                           16:00-16:20          GEOMETRİ ( EMRAH HOCA)

                                           16:30-16:50      

 

 

 

 

GAMZE NUR ÖZKAN          10:00-10:20     TARİH ( DİNÇER HOCA)            

                                           10:30-10:50      COĞRAFYA ( ÇAĞLAR HOCA)       

                                           11:00-11:20     KİMYA ( CEREN HOCA)      

                                           11:30-11:50             

                                           12:00-12:20          

                                           12:30-12:50       MATEMATİK ( EMRAH HOCA)     

                               &nb