Haberler /

24-08-2019 - ETÜT SAATLERİ

26/08/2019 PAZARTESİ LİSE, MEZUN VE LGS GRUBU ETÜT PROGRAMI 

NURGÜL BİLİR  ----------->      10:00-10:30       BİYOLOJİ

                                                10:40 - 11:10     COĞRAFYA

                                                 11:20-11:50      REHBERLİK

                                                  13:30-14:00     FİZİK

                                                 14:10-14:40      MATEMATİK

                                                 14:50-15:20      KİMYA

ATAKAN KARADENİZ  ----->    10:00-10:30       MATEMATİK

                                                10:40 - 11:10        FİZİK

                                                 11:20-11:50         KİMYA

                                                  12:00-12:30        BİYOLOJİ

BARAN                        ----->     10:00-10:30       TÜRKÇE

                                                10:40 - 11:10     MATEMATİK

                                                 11:20-11:50      COĞRAFYA

                                                  12:00-12:30     EDEBİYAT

NAZLICAN EROL ------->         10:00-10:30       TÜRKÇE

                                                10:40 - 11:10     EDEBİYAT

                                                 11:20-11:50     MATEMATİK

                                                  12:00-12:30      FELSEFE

 GAMZENUR ÖZKAN ----->    10:00-10:30       MATEMATİK

                                                10:40 - 11:10     BİYOLOJİ

                                                 11:20-11:50      FİZİK

                                                  12:00-12:30      KİMYA

                                                  13:30-14:00    TÜRKÇE

                                                 14:10-14:40      TARİH

                                                 14:50-15:20      COĞRAFYA

 

AYBERK     GÜÇTEKİN ----->     10:00-10:30       FİZİK

                                                     10:40 - 11:10     KİMYA

                                                      11:20-11:50      BİYOLOJİ

                                                      12:00-12:30      MATEMATİK

                                                      

HİMMET DEMİR      -------->         10:00-10:30       KİMYA

                                                      10:40 - 11:10     REHBERLİK

                                                       12:00-12:30      TÜRKÇE

                                                       13:30-14:00     BİYOLOJİ

                                                       14:10-14:40      FİZİK

                                                       14:50-15:20      MATEMATİK

 

IRMAK KOCAMIŞ -------->       10:00-10:30      COĞRAFYA

                                                10:40 - 11:10     TARİH

                                                 11:20-11:50      MATEMATİK

                                                  12:00-12:30     FİZİK

                                                  13:30-14:00     KİMYA

                                                 14:10-14:40      BİYOLOJİ

                                                 14:50-15:20     TÜRKÇE

 

PELİN AKTAŞ -------->          11:20-11:40      İNKILAP TARİHİ

                                              13:30-13:50     MATEMATİK

                                              14:10-14:30     İNGİLİZCE

                                               14:50-15:10    TÜRKÇE

 

ELANUR HIZAL   ------->       12:00-12:20    İNGİLİZCE

                                               13:30-13:50   TÜRKÇE

                                              14:10-14:30     MATEMATİK

 

ECE TÜRKOĞLU ----->        10:00-10:20     İNKILAP TARİHİ

                                              10:40-11:00     MATEMATİK

                                              11:20-11:40     TÜRKÇE

 

SUDENAZ DEMİR ----->      10:40-11:00      TÜRKÇE

                                             12:00-12:20      MATEMATİK 

                                             13:30-13:50      İNGİLİZCE

 

YİĞİT ÖZTÜRK ------->       10:00-10:20     FEN BİLİMLERİ

                                            11:20-11:40     TÜRKÇE

                                            12:00-12:20      İNKILAP TARİHİ

                                            13:30-13:50     MATEMATİK

 

YAĞMUR KARADENİZ ------>   13:30-13:50        İNKILAP TARİHİ

                                                   14:10-14:30        TÜRKÇE

                                                    14:50- 15:10       MATEMATİK